Nejlepší hry Nintendo Switch: Tahle pecka vám nesmí utéct!

Nintendo Switch Nejlepší Hry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild je hra, která redefinovala žánr akčních adventur s otevřeným světem. Jako jedna z nejlepších her pro konzoli Nintendo Switch, Breath of the Wild nabízí hráčům nevídanou svobodu v prozkoumávání rozlehlého světa Hyrule. Hra se pyšní dechberoucí grafikou, poutavým příběhem a inovativním herním systémem, který vás pohltí na desítky hodin.

Hráči se vžijí do role Linka, který se probouzí po sto letech spánku a zjišťuje, že svět Hyrule je v troskách. Jeho úkolem je porazit zlou sílu Ganon a obnovit mír v království. Breath of the Wild dává hráčům naprostou svobodu v tom, jak k tomuto úkolu přistoupí. Můžete se vydat přímo za Ganonem, nebo se nejdříve věnovat vedlejším úkolům, prozkoumávat svět, sbírat suroviny a vylepšovat si vybavení.

Hra nabízí širokou škálu aktivit, od lovu a vaření přes řešení hádanek až po souboje s rozmanitými nepřáteli. Breath of the Wild je zkrátka hra, která má co nabídnout každému. Pokud hledáte nejlepší hry pro Nintendo Switch, Breath of the Wild je jasnou volbou.

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons není jen hra, je to fenomén. Tato okouzlující simulační hra si získala srdce milionů hráčů po celém světě a stala se jednou z nejpopulárnějších her pro Nintendo Switch. A není se čemu divit! V Animal Crossing: New Horizons se stanete obyvatelem roztomilého ostrova, který si můžete upravit k obrazu svému. Budujte domy, sáďte květiny, sbírejte hmyz, spřátelte se s rozkošnými zvířecími sousedy a užijte si nekonečné množství relaxačních aktivit.

Hra nabízí neuvěřitelnou míru svobody a kreativity. Můžete si navrhnout svůj vlastní domov, zahradu i oblečení. Pravidelné aktualizace navíc přinášejí do hry nový obsah a sezónní události, takže se vždy máte na co těšit. Animal Crossing: New Horizons je ideální hra pro hráče všech věkových kategorií, kteří hledají odpočinkovou a zábavnou hru, do které se mohou ponořit na dlouhé hodiny. Pokud hledáte nejlepší hry pro konzoli Nintendo Switch, Animal Crossing: New Horizons by rozhodně neměla chybět ve vaší sbírce.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je bez debat jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch a nutností pro každého majitele této konzole.

Jedná se o vylepšenou verzi hry Mario Kart 8, která původně vyšla pro Wii U. Deluxe verze obsahuje veškerý obsah z původní hry plus hromadu nového obsahu, jako jsou nové postavy, tratě a herní režimy.

Hra nabízí širokou škálu hratelných postav z univerza Maria, z nichž si vybere opravdu každý. Od klasických postav jako Mario, Luigi a Peach, až po méně známé postavy jako Rosalina a King Boo. Každá postava má své vlastní statistiky a speciální schopnosti, které ovlivňují styl jízdy.

Tratě v Mario Kart 8 Deluxe jsou rozmanité a zábavné, od klasických tratí z předchozích her až po zcela nové tratě. Tratě jsou plné skoků, smyček a dalších překážek, které prověří vaše řidičské schopnosti. Navíc je hra plná power-upů, které můžete použít k získání výhody nad soupeři.

Hra nabízí několik herních režimů, včetně Grand Prix, Time Trial, VS Race a Battle Mode. Grand Prix je klasický režim, ve kterém závodíte proti počítačem ovládaným soupeřům o pohár. Time Trial je ideální pro ty, kteří si chtějí otestovat své řidičské schopnosti a pokořit svůj nejlepší čas. VS Race vám umožňuje hrát proti přátelům a rodině na jedné konzoli nebo online. Battle Mode je zábavný režim, ve kterém se utkáváte s ostatními hráči a snažíte se je vyřadit z boje.

Mario Kart 8 Deluxe je zábavná a návyková hra, která si užije celá rodina. Díky svému jednoduchému ovládání a široké škále herních režimů si v ní každý najde to své. Pokud hledáte skvělou hru pro Nintendo Switch, Mario Kart 8 Deluxe je jasná volba.

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey je jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch a nutností pro každého majitele této konzole. Hra nabízí obrovské a rozmanité světy k prozkoumání, od rušných měst po exotické ostrovy. Hráči se ujmou role Maria, který se vydává na epické dobrodružství, aby zachránil princeznu Peach před zlým Bowserem.

Novinkou v Super Mario Odyssey je Cappy, Mariova kouzelná čepice, která mu umožňuje ovládat nepřátele a objekty ve světě. Díky této schopnosti je hratelnost neuvěřitelně kreativní a zábavná. Hráči mohou ovládat Goomby, Bullet Bills, T-Rexe a mnoho dalších, z nichž každý má své vlastní unikátní schopnosti.

Hra je plná sběratelských předmětů, skrytých zákoutí a náročných úkolů. Hráči stráví desítky hodin prozkoumáváním všech zákoutí a sbíráním všech Moons, které slouží k odemčení nových světů a kostýmů pro Maria.

Super Mario Odyssey je vizuálně ohromující hra s krásnou grafikou a chytlavým soundtrackem. Hra je zábavná pro všechny věkové kategorie a je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Pokud hledáte tu nejlepší hru pro Nintendo Switch, Super Mario Odyssey by měla být na vrcholu vašeho seznamu.

Pokémon Legends: Arceus

Pokémon Legends: Arceus je pro Nintendo Switch revolucí, která si zaslouží místo na seznamu nejlepších her pro tuto konzoli. Hra se odklání od tradičního pojetí Pokémon her a přináší svěží vítr do série. V roli trenéra se ocitnete v rozlehlé oblasti Hisui, dávné verzi regionu Sinnoh, a vaším úkolem je sestavit první Pokédex.

Zapomeňte na souboje v tělocvičnách a soustřeďte se na průzkum otevřeného světa, chytání Pokémonů v jejich přirozeném prostředí a pozorování jejich chování. Arceus představuje akčnější bojový systém v reálném čase a klade důraz na plížení a taktiku.

Hra si získala srdce fanoušků i kritiků a stala se jednou z nejlépe hodnocených her pro Nintendo Switch. Pokud hledáte inovativní a zábavnou hru, která vás pohltí na desítky hodin, Pokémon Legends: Arceus je jasnou volbou.

Hades

Hades je akční roguelike hra, která si získala srdce hráčů po celém světě a stala se jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch. V roli Zagreuse, syna samotného Háda, se budete snažit uniknout z podsvětí a odhalit tajemství své minulosti. Hra nabízí:

Rychlý a adrenalinový soubojový systém s širokou škálou zbraní, božských darů a speciálních útoků.

Nádhernou stylizovanou grafiku a atmosférický soundtrack, který vás vtáhne do světa řecké mytologie.

Strhující příběh plný zajímavých postav, intrik a nečekaných zvratů.

Vysokou znovuhratelnost díky procedurálně generovaným úrovním, variabilnímu vybavení a dynamickému hernímu světu.

Hades je skvělou volbou pro všechny fanoušky akčních her, roguelike žánru a řecké mytologie. Díky svému poutavému příběhu, dynamické hratelnosti a nádhernému vizuálnímu stylu si vás hra získá na dlouhé hodiny. Pokud hledáte nejlepší hry pro konzoli Nintendo Switch, Hades by rozhodně neměl chybět ve vaší sbírce.

Stardew Valley

Stardew Valley si na Nintendo Switch hoví jako ryba ve vodě. Je to ta perfektní hra na cesty, ale i na dlouhé zimní večery. Hra vás zanese do kouzelného údolí, kde zdědíte starou farmu po dědečkovi. Vaším úkolem je oživit ji a vybudovat si nový život. Pěstujte plodiny, starejte se o zvířata, choďte na ryby, prozkoumávejte doly plné pokladů a seznamte se s obyvateli malebného městečka Pelican Town. Stardew Valley je hra plná klidu, pohody a nekonečných možností, jak trávit čas.

Hra si získala srdce milionů hráčů po celém světě a není divu, že se řadí mezi nejlepší hry pro konzoli Nintendo Switch. Její krása tkví v jednoduchosti, chytlavosti a relaxační atmosféře. Ať už jste zkušení farmáři, nebo se do světa Stardew Valley teprve chystáte ponořit, čeká vás nezapomenutelný zážitek.

Hollow Knight

Hollow Knight je atmosférická metroidvania, která si na Nintendo Switch našla obrovskou základnu fanoušků. Prozkoumejte rozlehlé, ručně kreslené království Hallownest, potkávejte bizarní postavy a bojujte s náročnými bossy. Hra nabízí desítky hodin zábavy, tajemství k odhalení a svět, do kterého se budete chtít opakovaně vracet.

Hra se pyšní nádhernou, melancholickou atmosférou, kterou dokresluje působivý soundtrack. Ovládání je precizní a intuitivní, což oceníte během náročných soubojů s nepřáteli. Hollow Knight je skvělou volbou pro všechny milovníky metroidvanií a jeden z nejlepších titulů dostupných na Nintendo Switch.

Celeste

Celeste je nezávislá plošinovka, která si získala srdce hráčů po celém světě a právem patří mezi nejlepší hry pro konzoli Nintendo Switch. Hra kombinuje precizní ovládání s dojemným příběhem o překonávání sebe sama. V roli Madeline, mladé dívky potýkající se s úzkostí, se vydáte na náročnou cestu na vrchol hory

Během svého putování budete zdolávat stovky ručně navržených úrovní plných pastí, propastí a dalších překážek. Hra je proslulá svou vysokou obtížností, která je ale vždy férová a motivující. Postupně se naučíte ovládat Madelineiny schopnosti, jako je skok, dash a lezení po stěnách, k dokonalosti.

Kromě náročné hratelnosti Celeste zaujme i svým emotivním příběhem a krásnou pixelartovou grafikou. Během svého putování se setkáte s řadou zajímavých postav a odhalíte tajemství hory Atmosféru hry dokresluje i povedený soundtrack. Pokud hledáte náročnou, ale zároveň obohacující hru na Nintendo Switch, Celeste je skvělou volbou.

Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses je bezpochyby jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch. Tato tahová RPG hra s prvky sociální simulace vás vtáhne do světa Fodlanu, kde se stanete profesorem na důstojnické akademii. Vaším úkolem bude vybrat si jeden ze tří studentských domů a vést jeho členy jak na bitevním poli, tak i v jejich osobním životě.

Hra nabízí propracovaný příběh s více konci, který se odvíjí v závislosti na vašich rozhodnutích. Během hry budujete vztahy se svými studenty, trénujete je v boji a rozvíjíte jejich dovednosti. Bojový systém je tahový a vyžaduje strategické myšlení a plánování.

Kromě hlavního příběhu nabízí Fire Emblem: Three Houses i řadu vedlejších úkolů, aktivit a možností, jak trávit čas se svými studenty. Můžete s nimi například rybařit, vařit, nebo je učit novým dovednostem. Díky tomu si k postavám vybudujete silný vztah a budete se o ně bát i na bitevním poli.

Pokud hledáte komplexní a návykovou hru s poutavým příběhem, Fire Emblem: Three Houses je pro vás tou pravou volbou. Patří mezi nejlepší hry pro konzoli Nintendo Switch a zaručeně vás zabaví na desítky hodin.

Luigi’s Mansion 3

Luigi’s Mansion 3 je absolutní nutností pro všechny majitele konzole Nintendo Switch, kteří hledají zábavnou a okouzlující adventuru. Hra vás zavede do strašidelného hotelu, kde se Luigi musí postavit svým strachům a zachránit Maria a přátele ze spárů duchů. S inovativním používáním Poltergustu G-00, který vám umožňuje chytat duchy, řešit hádanky a interagovat s prostředím, je Luigi’s Mansion 3 plná zábavných a nápaditých momentů. Kromě sólové kampaně nabízí hra také multiplayer Luigi’s Mansion 3 je skvělou volbou pro hráče všech věkových kategorií a úrovní zkušeností. Je to jedna z nejlepších her pro Nintendo Switch a rozhodně by neměla chybět ve vaší sbírce.

Splatoon 2

Splatoon 2 je jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch a přináší svěží vítr do žánru stříleček. Místo násilí a krve se zde soustředíte na barvení arény a strategické ovládání území. Hráči se ujímají role Inklingů, postav, které se dokáží proměnit v chobotnice a pohybovat se rychle v barvě svého týmu.

Hra nabízí širokou škálu zbraní, od klasických stříkaček po válečky a odstřelovačky, a každá z nich má unikátní herní styl. Splatoon 2 exceluje v multiplayeru, ať už se jedná o lokální hru s přáteli nebo online bitvy o nadvládu. Režim Turf War, kde se snažíte obarvit co největší plochu, je zábavný a přístupný pro začátečníky, zatímco Ranked Battles prověří vaše strategické myšlení a týmovou spolupráci.

Kromě multiplayeru nabízí Splatoon 2 i singleplayerovou kampaň plnou kreativních levelů a soubojů s bossy. Pro zkušené hráče je tu pak výzva v podobě kooperativního režimu Salmon Run, kde se spojíte s přáteli a čelíte vlnám nepřátel. Splatoon 2 je barevná, zábavná a návyková hra, která si najde své fanoušky napříč věkovými kategoriemi. Její originalita a propracovaný herní systém z ní dělají jednu z nejlepších her pro konzoli Nintendo Switch.

Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate je pro Nintendo Switch bez debaty jednou z nejlepších bojových her vůbec a jasnou volbou pro každého majitele konzole. Hra nabízí neuvěřitelnou porci obsahu, ať už se jedná o počet bojovníků (přes 80!), herních módů, levelů nebo hudebních skladeb. Všichni hrdinové z historie Nintenda a jejich přátelé se zde sešli, aby se utkali v epických soubojích. Mario, Link, Pikachu, Samus Aran, Donkey Kong a desítky dalších ikonických postav čekají na vaše povely.

Ovládání je intuitivní a snadno se učí, ale zároveň nabízí hloubku pro zkušené hráče. Super Smash Bros. Ultimate si užijí jak úplní začátečníci, tak ostřílení veteráni. Hra nabízí lokální multiplayer až pro 8 hráčů na jedné konzoli, což z ní dělá ideální volbu pro herní sešlosti s přáteli. Nechybí ani online režim, kde můžete poměřit síly s hráči z celého světa.

Kromě klasických soubojů nabízí hra i celou řadu dalších módů, jako je například příběhový režim "Světlo světa", ve kterém se vydáte na záchranu všech zajatých bojovníků. Pro sběratele je zde nepřeberné množství odemykatelných předmětů, jako jsou kostýmy, hudba nebo artworky. Super Smash Bros. Ultimate je zkrátka povinností pro každého fanouška Nintenda a skvělou volbou pro všechny, kteří hledají zábavnou a chytlavou hru pro Nintendo Switch.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: Hry

Autor: Karel Čapek

Tagy: nintendo switch nejlepší hry | nejlepší hry pro konzoli nintendo switch