Nova Televize: Sledujte Oblíbené Pořady Online!

Nova Televize V Cesku

Online streamování

Nova televize, jedna z nejoblíbenějších televizních stanic v Česku, už dávno není jen o sledování programů v klasickém televizním vysílání. Jde s dobou a nabízí divákům možnost sledovat své oblíbené pořady online prostřednictvím streamovací služby Voyo. Voyo je placená platforma, která poskytuje přístup k široké škále obsahu Novy, včetně živého vysílání, archivu pořadů a exkluzivních materiálů. Diváci si tak mohou vychutnat seriály jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo zábavné show jako Tvoje tvář má známý hlas kdykoli a kdekoli, stačí jim k tomu připojení k internetu. Služba Voyo je dostupná na počítačích, chytrých telefonech, tabletech a chytrých televizích. Nova tak drží krok s dobou a umožňuje divákům sledovat svůj oblíbený obsah flexibilně a pohodlně.

Dostupnost na webu

V dnešní době digitálního vysílání a streamovacích služeb je webová prezentace televizní stanice naprosto klíčová. Nova, jakožto jedna z nejoblíbenějších televizí v Česku, si je toho dobře vědoma a nabízí svým divákům širokou škálu možností, jak sledovat jejich oblíbené pořady online. Na webových stránkách Novy najdou diváci archiv pořadů, upoutávky na nadcházející díly, ale také bonusové materiály, rozhovory s tvůrci a herci a další zajímavosti ze světa televize. Pro ty, kteří dávají přednost sledování televize na mobilních zařízeních, Nova nabízí i vlastní mobilní aplikaci. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS a umožňuje divákům sledovat živé vysílání, stejně jako archiv pořadů. Díky přehlednému rozhraní a intuitivnímu ovládání je používání aplikace snadné a pohodlné. Nova tak drží krok s dobou a vychází vstříc požadavkům moderních diváků, kteří chtějí mít přístup k oblíbeným pořadům kdykoli a kdekoli.

Mobilní aplikace

Sledujte vaše oblíbené pořady TV Nova kdekoli a kdykoli. Aplikace Nova Plus vám přináší živé vysílání, archiv pořadů až 7 dní dozadu a exkluzivní bonusový obsah. Nenechte si ujít žádný díl Ulice, Specialistů nebo Tváře. Zadávejte si upomínky na vaše oblíbené pořady a užívejte si sledování bez reklam. Aplikace Nova Plus je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Stáhněte si ji ještě dnes a mějte svět televize Nova vždy po ruce.

Nova televize přináší do českých domovů svěží vítr zábavy a informací už dlouhá léta. Její programová skladba, kombinující původní tvorbu se zahraničními hity, oslovuje široké spektrum diváků.

Božena Černá

Chytrá televize

Chytré televize se staly běžnou součástí českých domácností a Nova, jakožto jedna z nejoblíbenějších televizních stanic v Česku, se tomuto trendu přizpůsobila. Diváci s chytrou televizí mají přístup k široké škále obsahu Novy, ať už jde o živé vysílání, archiv pořadů nebo exkluzivní online obsah. Aplikace Nova Plus, dostupná pro většinu chytrých televizí, umožňuje sledovat oblíbené seriály jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Specialisté kdykoli a odkudkoli. Kromě toho nabízí i další kanály Nova Group, jako je Nova Cinema, Nova Sport nebo Nova Action. Díky chytré televizi a aplikaci Nova Plus si tak diváci mohou užít komplexní televizní zážitek s bohatým výběrem programů a funkcí.

nova televize v cesku

Sociální sítě

Nova televize, jedna z nejoblíbenějších televizních stanic v Česku, si uvědomuje sílu sociálních sítí a aktivně je využívá k interakci se svými diváky. Prostřednictvím platforem jako Facebook, Instagram a YouTube informuje o svém programu, sdílí exkluzivní obsah ze zákulisí natáčení a nabízí fanouškům možnost zapojit se do soutěží a diskuzí.

Srovnání televizních stanic v Česku
Vlastnost Nova Prima Česká televize
Rok spuštění 1994 1993 1953
Vlastník Central European Media Enterprises FTV Prima, spol. s r.o. Česká republika

Facebook

Na Facebooku má Nova televize početnou základnu fanoušků, se kterými komunikuje prostřednictvím příspěvků, fotografií a videí. Pravidelně zveřejňuje upoutávky na své pořady, rozhovory s herci a moderátory a také informace o chystaných projektech. Diváci mají možnost komentovat příspěvky, sdílet je se svými přáteli a klást otázky.

Instagram

Instagram Nova televize využívá k prezentaci vizuálně atraktivního obsahu. Sdílí fotografie z natáčení, zákulisní momentky a graficky poutavé upoutávky. Diváci se tak mohou blíže seznámit s tvářemi televize Nova a nahlédnout do zákulisí tvorby jejich oblíbených pořadů.

YouTube

Na YouTube kanálu Nova televize naleznou diváci záznamy vybraných pořadů, upoutávky, rozhovory a další exkluzivní obsah. Mohou se tak kdykoli podívat na pořady, které nestihli v televizi, nebo si připomenout ty, které je bavily.

Sociální sítě se staly nedílnou součástí komunikační strategie Novy televize a umožňují jí budovat bližší vztah se svými diváky.

nova televize v cesku

Interaktivní obsah

V dnešní době, kdy se televize stává interaktivnější, Nova nezůstává pozadu. Diváci si mohou užívat doplňující obsah k jejich oblíbeným pořadům online. Ať už jde o rozhovory s herci, bonusové klipy, nebo zákulisní informace, Nova nabízí fanouškům možnost ponořit se hlouběji do světa televizní zábavy. Aplikace Nova Plus umožňuje divákům sledovat živé vysílání, ale také nabízí archiv pořadů, takže si nic neunikne. Interaktivní hry a soutěže, které jsou svázány s vysíláním, zábavu ještě více umocňují. Sociální média hrají v interaktivitě Novy klíčovou roli. Diskuze na Facebooku a Instagramu umožňují fanouškům sdílet své názory, pokládat otázky tvůrcům a spojit se s ostatními diváky. Nova tak posouvá hranice tradiční televize a vytváří komplexní zážitek, který odpovídá požadavkům moderního diváka.

Online archiv pořadů

Nova televize, jedna z nejoblíbenějších televizních stanic v Česku, si uvědomuje důležitost zpřístupnění svého bohatého archivu pořadů divákům online. Proto provozuje vlastní streamovací platformu Voyo, kde nabízí širokou škálu pořadů z produkce Novy. Diváci zde najdou jak aktuální díly oblíbených seriálů, jako jsou Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Specialisté, tak i starší díly, které jim třeba unikly. Kromě seriálů nabízí Voyo také reality show, dokumenty, zpravodajství a sportovní přenosy. Platforma je dostupná na počítačích, chytrých telefonech a tabletech, a také prostřednictvím chytrých televizí. Voyo nabízí různé druhy předplatného, včetně možnosti sledování bez reklam. Díky online archivu pořadů na Voyo si tak diváci mohou vychutnat obsah Novy kdykoli a kdekoli.

Vlastní tvorba pro web

Nova televize v Česku se od svého spuštění v roce 1994 stala průkopníkem v oblasti vlastní tvorby. Od zpravodajství a publicistiky, přes zábavné pořady až po seriálovou tvorbu, Nova vždy kladla důraz na lokální produkci šitou na míru českým divákům.

Investice do vlastní tvorby se Nově dlouhodobě vyplácí. Divácky oblíbené seriály jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Policie Modrava se staly stálicemi českého televizního éteru a pravidelně dosahují vysoké sledovanosti. Nova se nebojí experimentovat a přicházet s novými formáty, o čemž svědčí úspěch reality show Survivor Česko & Slovensko nebo pěvecké soutěže SuperStar.

Vlastní tvorba je pro Novu klíčová i z hlediska budování značky a loajality diváků. Díky silné lokální produkci se Nova profiluje jako televize blízká českým divákům a jejich každodennímu životu.

nova televize v cesku

Spolupráce s influencery

Nova televize v Česku si uvědomuje sílu influencerů a jejich dosah na mladší cílové skupiny. Spolupráce s influencery se stala běžnou součástí marketingových strategií televize, a to zejména při propagaci nových pořadů, seriálů a speciálních událostí. Nova využívá influencery napříč různými platformami, jako jsou Instagram, YouTube a TikTok, aby oslovila co nejširší publikum.

Influencer marketing umožňuje televizi Nova budovat povědomí o značce a jejím obsahu u specifických skupin diváků. Spolupráce s influencery probíhá formou sponzorovaných příspěvků, produktových recenzí, soutěží a dalších aktivit. Nova si pečlivě vybírá influencery, kteří se hodí k jejímu image a cílové skupině. Důraz je kladen na autenticitu a důvěryhodnost sdělení.

Výsledky spolupráce s influencery jsou pro televizi Nova měřitelné a přínosné. Kampaně s influencery generují vysokou míru zapojení publika, zvyšují sledovanost pořadů a posilují vztah s diváky. Nova televize v Česku bude i nadále využívat potenciál influencer marketingu k propagaci svého obsahu a budování silné pozice na mediálním trhu.

Online soutěže a hry

Nova televize v Česku je známá nejen svými seriály a zpravodajstvím, ale také interaktivními online hrami a soutěžemi. Diváci se mohou zapojit do dění a vyhrát atraktivní ceny. Soutěže často navazují na populární pořady jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Tvoje tvář má známý hlas. Fanoušci tak mají možnost otestovat své znalosti, tipovat výsledky a užít si další porci zábavy. Online hry na webu Novy nabízejí zábavu pro celou rodinu. Od logických her, přes kvízy až po akční hry, každý si najde to své. Díky propojení s televizním vysíláním se diváci cítí být součástí dění a mohou si užít interaktivní zážitek.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: internet

Autor: Karel Čapek

Tagy: nova televize v cesku | informace o televizní stanici