Hamachi turnaje

Síťové hraní her se stalo jedním z fenoménů posledních let. Mnozí uživatelé si doslova zamilovali akci spojenou s hraním těch nejznámějších titulů v síti. Připojení Hamachi naštěstí umožňuje skvělé hraní her přes síťové připojení, takže není problém vybrat si z kteréhokoli titulu starší či novější hry a začít s ní. Hraní prostřednictvím Hamachi je vynikající především v tom, že není nutné platit plné verze her, ale můžete si zahrát hry pře LAN tímto způsobem. Turnaje ve hrách lze díky možnost připojení Hamachi pořádat kdykoli a v jakémkoli herním prostředí. Pokud bychom se měli na tyto hry a turnaje v nich soustředit, je třeba začít zejména hrou Minecraft. Tato hra je původně napsaná v java prostředí a jedná se o sandboxovou hru, která umožňuje prakticky kterémukoli hráči chovat se dle vlastního uvážení. Díky tomuto faktu mohou hráči ovládat své postavy v konkrétním herním světě. Hamachi umožňuje hrát Minecraft bez nutnosti zakoupení plné licence. Lidé se mohou prostřednictvím Hamachi připojit a začít ovládat svou postavu v tomto světě. Dělat si zde prakticky mohou, co chtějí, a to v rámci různých verzí hry.

Sportovní herní turnaje

Výbornou volbou je připojení Hamachi i u mnohých sportovních her. Zahrát si fotbal anebo hokej v jednom týmu mohou tak klidně přátelé proti další skupině hráčů. Vznikat tak mohou skvělé turnaje plné akcí a nádherných gólů. Spolupráce hráčů je tady klíčová, jelikož právě ona vede k povedené hře, která vyústí ve vítězství. Z herních titulů bychom mohli vybrat třeba hry ze série FIFA či NHL. Jednat se přitom může o hry staršího data, tedy klidně i z let 2005 a starší anebo o hry nejnovější. Záleží pochopitelně na tom, jaké typy her samotní hráči uznávají a chtějí hrát.

Ostatní typy herních turnajů

Mimo klasické sportovní hry umožňuje připojení Hamachi také hraní různých sportovních strategií a manažerských her. Vlastníte v nich svůj tým, který bojuje v různých soutěžích proti ostatním. Není problém si založit klidně i svou vlastní ligu, která pak bude složena z různých týmů, které si třeba založí vaši známí. Ve virtuálním prostředí se takto můžete náramně bavit.

Hamachi DeathMatch

Hodně se před připojení Hamachi hrají i akční hry. Vynikající klasikou z období druhé světové války, potažmo z dalších konfliktů ve světě je Call of Duty. U této hry se ocitáte v určitém světě a snažíte se pochopitelně dostat co nejvíce nepřátel. Bojovat můžete jak sami za sebe, tak taktéž v různých týmech a aliancích. Herní mód si každý z hráčů vybere sám podle svého vlastního uvážení. Hodně oblíbené jsou i akční hry s různými nereálnými hrdiny, zbraněmi, obleky a dalšími nástroji, které nejsou skutečné. Na mysli máme třeba hry jako Quake anebo zejména Unreal. Ostatně třeba Unreal je ve svých pokračováních vyloženě koncipovaný jako hra po síti. Zapomenout bychom neměli ani na takzvané hry na hrdiny. RPG hry jsou velmi oblíbené a Hamachi umožňuje jejich hraní proti anebo s reálnými hráči. Moderním hitem se stalo především Diablo III, které lze i v základní formě hrát pouze přes internet. Přes Hamachi si můžete zahrát multiplayer předchozí verze Diablo II. Ten se stal jednou z nejoblíbenějších her svého druhu. Hodně dobrou volbou mohou být i strategie hrané po síti.

Herní strategie

Vždyť jen série Warcraft může být vynikající volbou pro každého hráče, který si rád buduje svou velkou armádu a snaží se taktickým bojem zvládnout i ty největší bitvy. To samé platí i o známé sérii Age of Empires anebo o hře Command and Conquer. Ta ale již pochází z klasického moderního vojenského prostředí. V neposlední řadě je nutné zmínit také závodní hry. Jejich královnou je bezesporu herní série Need for Speed, která nabízí unikátní zážitky z rychlé jízdy a soupeření s těmi nejlepšími závodníky. Zahrát si lze prostřednictvím Hamachi klidně i sérii GTA.

Ta už není pouze o rychlých autech, ale pojímá i jiné akční prvky. Turnaje v těchto zmiňovaných a v mnohých dalších síťových hrách jsou naprosto skvělé a Hamachi vytváří doslova komunitu hráčů, kteří se takto baví v nekonečném herním světě.

Publikováno: 16. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: hamachi | hamachi turnaje | hamachi hry